5 Kanałów YouTube dla rekruterów

Published by Yuliya Rybalova on

Potrzebujesz dawki nowej wiedzy? Chcielibyśmy przedstawić wam pięć kanałów YouTube dla rekruterów, gdzie znajdziecie mnóstwo nowych pomysłów oraz inspiracji.

Jeśli macie przerwę na kawę lub kilka wolnych minut, warto sprawdzić tych ludzi:

  1. Shane McCusker

Tutaj znajdziecie filmy na temat rekrutacji w sieciach społecznościowych, LinkedIn oraz o narzędziach rekrutacyjnych, które pozwolą wam poprawić swój proces rekrutacji i szybciej zamknąć otwarte stanowiska.

www.youtube.com/user/Recruitmentmanager/videos

  1. Betts Recruiting

Kanał ten współpracuje z najszybciej rozwijającymi się i najbardziej innowacyjnymi startupami technologicznymi w USA i Europie. Specjalizują się w rekrutacji na takie stanowiska jak sprzedaż, marketing, obsługa klienta i zarządzanie.

https://www.youtube.com/user/watchbettsrecruiting/videos

  1. Jim Stroud

Jim Stroud zbudował doświadczenie w zakresie strategii generowania leadów, rekrutacji w mediach społecznościowych, produkcji wideo, podcastów, badań online, wywiadu konkurencyjnego, zarządzania społecznościami i szkoleń.

https://www.youtube.com/user/jimstroud/videos

  1. SHRMofficial

The Society for Human Resource Management (SHRM) to największe na świecie profesjonalne stowarzyszenie zajmujące się zarządzaniem zasobami ludzkimi.

https://www.youtube.com/user/SHRMofficial/videos

  1. Social Talent

Zmienia podejście do tego, w jaki sposób organizacje identyfikują talenty na całym świecie, tłumacząc technologię i kształcąc rekruterów z pierwszej linii dzięki wysokiej jakości, spersonalizowanym i praktycznym doświadczeniom online.

https://www.youtube.com/user/socialtalent